Dwa medale dla trójek Łaskovii

Świetnie w turnieju finałowym Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego zaprezentowały się nasze trójeczki z rocznika 2007, które wywalczyły 2 medale.

Pierwsze miejsce powędrowało do Łaskovii I w składzie: Martyna Bulzacka, Karolina Kulczyńska, Martyna Michalak i Amelia Piotrowicz! Dziewczęta, podobnie jak przez fazę eliminacyjną i półfinałową również przez turniej finałowy przeszły jak burza, nie oddając rywalkom nawet seta. Wygrały 5, a w całych rozgrywkach łącznie 19 spotkań w stosunku 2:0!

Złoto z zeszłego roku obronione!

Co więcej, na trzecim stopniu podium uplasowała się Łaskovia II w składzie: Maja Felczerek, Hania Puchała, Ania Martynowska i Zuzia Młynarczyk. Drugi zespół uległ jedynie klubowym koleżankom oraz Czwórce Aleksandrów Łódzki.

Tytuł MVP - najlepszej zawodniczki - turnieju finałowego po raz drugi z rzędu powędrował do Martyny Bulzackiej, która rok temu otrzymała podobną nagrodę w kategorii dwójek!

W łódzkiej hali MOSiR rywalizowały też nasze CZWÓRKI z rocznika 2006: Julia Bryl, Julia Majda, Natalia Drewnowska, Natalia Łuczak i Paulina Hajdo.

Dziewczęta ostatecznie uplasowały się na siódmym miejscu.

Brawa dla całej ekipy i dla trener Mai Lipowskiej!

 

Klasyfikacja w kategorii TRÓJEK:
1. Łaskovia I Łask
2. Czwórka Aleksandrów Łódzki
3. Łaskovia II Łask
4. Lider I Konstantynów Łódzki
5. Lider II Konstantynów Łódzki
6. Joker 13 Tomaszów Mazowiecki
7. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
8. Skra Bełchatów

Klasyfikacja w kategorii CZWÓREK:
1. Libero VIP Aleksandrów Łódzki
2. UMKS Tuszyn
3. Lider Konstantynów Łódzki
4. Siatka Zgierz
5. UKS Ozorków
6. Volley 34 Łódź
7. Łaskovia Łask
8. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

 

Źródło: Łaskovia