Młodziczki rozpoczęły eliminacje

Za nami pierwszy etap eliminacji ligi wojewódzkiej młodziczek.

W rozegranym w sobotę, 10 października, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 turnieju podgrupy A2 nasze siatkarki pokonały SPS Zduńska Wola 2:0 (25:1, 25:5) i Libero Pajęczno 2:0 (25:7, 25:7) i uległy po bardzo emocjonującym spotkaniu UMKS-owi Tuszyn 1:2 (25:19, 22:25, 11:15).

Czekamy na wyniki podgrupy A1, która swoje mecze rozegra w innym terminie. Po zakończeniu rywalizacji w obu podgrupach rozegrany zostanie turniej finałowy grupy A, który zadecyduje o ostatecznym rozstawieniu zespołów w fazie zasadniczej.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Psujek i firmie 3M Collection HURT,wholesale only. za ufundowanie legginsów i koszulek rozgrzewkowych, w których rozpoczynamy kolejny sezon!

Łaskowianki w pierwszym turnieju ligowym w sezonie zagrały w składzie: Weronika Kula, Martyna Bulzacka, Natalia Kiejnich, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała, Lena Jokiel, Roksana Wojtasik, Lena Michalska, Paulina Fister, Natalia Drewnowska, Julka Bryl, Amelia Krakowiak oraz Amelia Piotrowicz.

 

Źródło: Łaskovia