Maja i Alan wywalczyli srebro!

Kolejny weekend i kolejne zawody za nami. Tym razem zawodnicy PROYAMA walczyli na Mistrzostwach Polski Kadetów w formule Kick Light, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Wszyscy nadal głodni walk, a to widać po liczbie uczestników - startowało aż 251 zawodników z 66 klubów.

Alan Korpalski i Maja Marczak przywieźli srebrne medale z Mistrzostw!

Alan stoczył aż 4 emocjonujące pojedynki, w tym jeden eliminacyjny przed czasem, uzyskując zdecydowaną przewagę punktową. Finałowy pojedynek stoczył na bardzo wysokim poziomie, jednak tego dnia jego przeciwnik był lepszy. Mimo to, sukces Alana jest wielki. Zdobył Wicemistrzostwo Polski w mocnej kategorii chłopców do 69 kg.

Maja Marczak w finale zmierzyła się z bardzo doświadczoną zawodniczką. Wraca z drugim miejscem i porcją doświadczeń, które z pewnością zaowocują na kolejne wyniki.

Naszym kadetom cenne wskazówki z narożnika dawali Stanisław Kołodziejski i Dawid Kołodziejski.

Udział w zawodach wzięło jeszcze czworo naszych zawodników, Dominik Marczak, Franciszek Krata, Maja Słomian i Julcia Marciniak. Dominik pokonał jednego ze swoich przeciwników, jednak ze względu na bardzo liczną kategorię wygrana nie zapewniła mu wejścia do strefy medalowej.

Gratulacje dla wszystkich!

Wyniki Mistrzostw:

Srebro - Wicemistrzowie Polski

  • Alan Korpalski
  • Maja Marczak

5 miejsce

  • Franciszek Krata
  • Dominik Marczak

6 miejsce

  • Maja Słomian

9 miejsce

  • Julia Marciniak

 

Źródło: Proyama