Agnieszka Krawczyk i Martyna Witkowska najlepsze w drugim turnieju pań

Dużo emocji przysporzył drugi turniej pań rozegrany na łaskim kąpielisku w ramach Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej – Łask 2019!

Niedzielne zmagania, a zwłaszcza mecze decydujące o medalach, były prawdziwym starciem młodości z doświadczeniem.

Ostatecznie złote medale powędrowały do MARTYNY WITKOWSKIEJ i łaskowianki AGNIESZKI KRAWCZYK , które w finale pokonały OLĘ MIELCZAREK BŁOŃSKĄ i PAULINĘ RYNKOWSKĄ.

Na trzecim stopniu podium uplasowały, się ANIA BRYTKOWSKA i WIKTORIA SARDYGIEWICZ, które w meczu o brąz zwyciężyły z PAULINĄ KOZĄ i PATRYCJĄ DYBSKĄ.

Wiktorii i Ani, podopiecznym trenera Marcina Buchalego z UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki należą się tym większe brawa, gdyż są pierwszą młodzieżową parą, która zdobyła medal w pięcioletniej historii naszych rozgrywek!  Warto też wspomnieć, że droga do medalu była wyjątkowo długa, gdyż Ania i Wiktoria rozegrały dzisiaj aż… 17 setów!

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary i medale, które ufundowała GMINA ŁASK, za której wsparcie poraz kolejny serdecznie dziękujemy!

Nie zwalniamy tempa! Już w najbliższy weekend WIELKIE FINAŁY tegorocznej edycji rozgrywek!

W sobotę, 27 lipca o tytuł mistrzów powalczą panowie, a dzień późnej Wakacyjną Ligę Siatkówki Plażowej turniejem finałowym zakończą panie!