Łaskovia była blisko wygranej

Wczoraj w sali gimnastycznej ZSM-T w Ostrowie rozegraliśmy ostatni „domowy” mecz w tegorocznych rozgrywkach III ligi kobiet.

Spotkanie z UKS Lider Konstantynów Łódzki zakończyło się zwycięstwem gości 3:2 (13:25, 23:25, 25:17, 25:21, 15:10). Gratulujemy koleżankom z Konstantynowa!

W barwach naszej drużyny na pochwałę zasłużyła zwłaszcza Oliwka Pilecka, która w tym sezonie została rzucona na głęboką wodę, zmieniła pozycję na rozegranie, a w ostatnich tygodniach zmagała się z urazem pleców. „Janka” rozegrała wczoraj pierwszy pełny pięciosetowy mecz i radziła sobie naprawdę bardzo solidnie, oby tak dalej!

Solidne zawody zaliczyła również Angelika Witek, która w drugim secie serią dobrych zagrywek dała drużynie sygnał do walki, kończąc z resztą tą partię asem serwisowym.

Cieszą też powroty po przerwach i kontuzjach: Pauliny Fister, Amelki Ostrowskiej, Weroniki Kuli i Hani Puchały, które również mogły wczoraj sprawdzić się na boisku w dłuższym wymiarze.

Tymczasem kierujemy już wzrok na weekendowe zmagania młodziczek. „Pierwszy akt”, zaległy VI turniej I ligi już w najbliższą sobotę w Ostrowie. Zapraszamy serdecznie do sali ZSM-T. Początek zawodów o 11:00.

Źródło: Łaskovia