Łaskovia przegrywa na wyjeździe

Niestety Łaskovia przegrała wyjazdowy mecz w Rawie Mazowieckiej z Dargfilem 1:3. Mecz układał się świetnie dla naszej drużyny, prowadziliśmy 1:0,  jednak pozwoliliśmy młodemu zespołowi gospodyń na odrobienie strat i doprowadzenie do remisu.

Rywalki złapały wiatr w żagle, a nasza gra kompletnie rozsypała się w dwóch kolejnych partiach, czego efektem sety przegrane do 16 i 15, a cały mecz 1:3. Gratulacje dla naszych przeciwniczek.

Mecz miał kluczowe znaczenie dla układu tabeli, w której Dargfil uciekł nam już na 6 punktów. Do końca fazy zasadniczej pozostały nam już tylko 3 spotkania, w których z całych sił będziemy walczyć o ósme miejsce w tabeli i uniknięcie meczów o utrzymanie w II lidze. Kolejne starcie czeka nas dopiero w drugiej połowie lutego, kiedy to udamy się do Węgrowa.

SOS Reymont Dargfil Rawa Mazowiecka - Łaskovia Łask 3:1
20:25, 25:23, 25:16, 25:15

Łaskovia: Asia Gruszka, Paulina Czubak, Natalia Gruszczyńska, Ania Grajewska, Zuzia Berkowska, Ola Mielczarek-Błońska, Maja Lipowska, Ala Jaryszek, Karolina Makaruk, Agata Antosiak, Magda Turek, Magda Stasiak

Źródło: Łaskovia