Dużo emocji w kadetkach

Do hali ZSM-T w Ostrowie zawitały nasze dobre znajome z UKS Volley 34 Łódź, aby rozegrać zaległe spotkanie ligi wojewódzkiej. Jak zawsze w meczach obu drużyn nie brakowało wrażeń, zwrotów sytuacji i ciekawego widowiska.

Ostatecznie „vollejki” zwyciężyły 3:1 (25:23, 19:25, 31:29, 25:22). Szkoda zwłaszcza trzeciego seta, w którym prowadziliśmy już 17:11, ale we znaki dała nam się świetnie dysponowana przez cały mecz Oliwka Ciechulska, która silnym serwisem z wyskoku podgoniła wynik. Łaskowianki miały co prawda w górze piłkę setową, ale końcówkę lepiej wytrzymały łodzianki. W czwartym secie odrobiliśmy 5-punktową stratę, doprowadzając do stanu 20:20, ale kolejne 2 asy Oliwki Ciechulskiej spowodowały, że Volley odskoczył i nie dał wydrzeć sobie 3 punktów.

Brawa dla podopiecznych Sylwii Jasińskiej i Marcina Sapińskiego, a dla naszych siatkarek to kolejna cenna lekcja, która - miejmy nadzieję - zaprocentuje w ich docelowej kategorii wiekowej - młodziczek.

Skład Łaskovii: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Weronika Kula, Karolina Kulczyńska, Paulina Fister, Zuzia Gruchaj, Martyna Michalak, Natalia Kiejnich, Ania Martynowska, Lena Jokiel i Roksana Wojtasik.

Źródło: Łaskovia