0 - 7  77 min. Bartosz NEBELSKI
0 - 8  81 min. Marcin KWIATEK

Żółta kartka: Wiktor MARCINIAK

MULKS: Klewin - Drąg, Kwiatek, Marciniak (53' Karbowiak D) Stępień (58' Świerczewski) - Michalski (58' Kanios), Różycki (67' Bęben), Waga (62' Janeczek), Młynarczyk (67' Nebelski) - Kucharski, Sęczkowski (67' Karbowiak A).

Ostrze strzelanie urządzili sobie zawodnicy naszej drużyny w 23 kolejce sieradzkiej klasie A grupy II. Tym razem nic do powiedzenia nie mieli gracze Interu Wożniki-Sieradz, którym zaaplikowaliśmy aż osiem bramek nie tracąc żadnego gola. Przysłowiowy „worek z bramkami” rozwiązał Jakub Sęczkowski już w 8 minucie. Na kolejnego gola kibice nie musieli czekać długo. Już 5 minut później Rafał Kucharski po raz drugi pokonał bramkarza Interu. Po kilkunastu minutach na sztucznym boisku sieradzkiego MOSIR-u zapachniało wiec gradem bramek. Kolejne gole wydawałoby się będą kwestią czasu. Stwarzamy sytuacje jednak brakuje skuteczności naszym zawodnikom. Pomimo dominacji na „murawie” doskonałych sytuacji nie wykorzystują kolejno: Kuba Sęczkowski, Błażej Waga czy Kasper Młynarczyk. Dopiero w 45 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wynik w pierwszej połowie na 0-3 ustala strzałem głową Marcin Kwiatek. Chwile później arbiter kończy pierwsze 45 minut tego meczu. W drugiej połowie mamy podobny obraz gry. Nasi rywale z Woźnik praktycznie nie mają nic do powiedzenia na boisku, a dominacje naszej drużyny potwierdza Błażej Waga w 48 minucie, kiedy po bardzo ładnym dośrodkowaniu Dawida Różyckiego strzałem głową pokonuje golkipera gospodarzy. Przy wyniku 0-4 trener Siębor dokonuje pierwszych zmian. W miejsce Wiktora Marciniaka pojawia się na boisku Damian Karbowiak, a kilka chwil później Hubert Świerczewski i Krzysiek Kanios. Gramy nadal swoje i co chwila zagrażamy bramce Interu. Mamy też kolejne zmiany. Marcin Bęben zastępuje Dawida Różyckiego, Dominik Janeczek strzelca czwartego gola Błażeja. W 69 wynik na 0-5 podwyższa Kuba Sęczkowski i za chwilę również opuszcza boisko, a na jego miejsce melduje się na boisku drugi z braci Karbowiaków, Adrian. Kilka minut później właśnie On strzela gola nr 6 w tym meczu a asystuje mu przy tej bramce Bartosz Nebelski. Dwie minuty później Nebel sam wpisuje się na listę strzelców podwyższając wynik na 0-7. Asystę przy tym golu zalicza Hubert Świerczewski. Wynik 0-8 w 81 minucie ustala Marcin Kwiatek pokonując po raz drugi dziś bramkarza rywali. Wygrywamy wiec wysoko 0-8 nie dając nawet cienia złudzenia graczom z Woźnik na korzystny wynik. Konto punktowe zwiększamy do 56 i utrzymujemy przewagę czterech oczek nad drużyną z Karsznic i sześciu nad Tęczą. Obie te drużyny również wygrały swoje mecze w 23 kolejce. Tęcza pokonała Unię 3-1 natomiast drużyna KS-u wygrała w Zygrach 3-4. Do końca pozostało wiec 7 kolejek ligowych i walka o promocję do klasy okręgowej zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco. A już dziś zapraszamy kibiców naszej drużyny na kolejny mecz ligowy na łaski CSiR w sobotę 6 maja o godz. 15.00 Rywalem naszej drużyny będzie Pisia Zygry.

Źródło: Mulks Łask