Kolejne medale dla łaskich sportowców

W dniach 13-15 lutego 2015 roku w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Kick Light. Srebrny i dwa brązowe medale - to trofea, które po trzech dniach walk przywieźli do domu zawodnicy Łaskiego Klubu Sztuk Walki. Dobrą formą wykazał się Mateusz Nowak, który w jednej z najliczniejszych kategorii do 74 kg (aż 18 zawodników!) wywalczył brąz. Swoim wynikiem podkreślił przynależność do krajowej czołówki seniorów w Polsce. Zdobycie medalu w tej grupie jest bardzo dużym sukcesem. Brązowym krążkiem może pochwalić się również Jarosława Wawrzyniak, która rywalizowała w kategorii juniorek do 60 kg. Z kolei Karolina Kubiak, mimo kontuzji, której nabawiła się podczas eliminacji,  zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii seniorek do 50 kg. W najliczniejszej kategorii juniorów (22 zawodników), w wadze do 69 kg dobrą postawę wykazał Mateusz Ziętala. Dotarł aż do ćwierćfinału i uplasował się na miejscu 5-8. Łaski Klub Sztuk walki godnie reprezentowali również seniorzy: Dominik Błoch oraz debiutant Wojciech Olszewski, którzy stoczyli zacięte i wyrównane pojedynki w eliminacjach. Cieszy postawa moich zawodników oraz wyniki, jakie osiągnęli.