Młodziczki drugie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza

W dniach 7-8 września, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 rozegrany został Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Burmistrza Łasku. W ciągu 2 dni 8 zespołów rywalizowało o puchary, medale i statuetki ufundowane przez GMINĘ ŁASK!

Ostatecznie w wielkim finale Atena Warszawa pokonała po bardzo emocjonującym meczu pierwszy zespół gospodyń 2:1. W starciu o brązowy medal ABiS SP 64 Łódź zwyciężył 2:0 Metro Warszawa.

Kolejne miejsca zajęły: Salos-Wodna Łódź, Volley 34 Łódź i UMKS Tuszyn.

Stawkę zespołów uzupełnił drugi zespół Łaskovii, w którym młodsze i mniej doświadczone koleżanki wspomagały dziewczęta z ekipy kadetek. Nasza druga drużyna, dla której w większości były to pierwsze mecze w “szóstkach”, prezentowała się bardzo dzielnie, wygrywając 2 spotkania.

W trakcie turnieju wszystkie zespoły mogły liczyć na poczęstunek ufundowany przez pizzerię Grande Pizza Łask – serdecznie dziękujemy!

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary, a do 3 najlepszych drużyn powędrowały także medale. Uhonorowane zostały też najlepsze zawodniczki we wszystkich zespołach: