Iskra Dobron - Mulks Łask 3-2 (3-1)

Bramki:

• Dominik Brajtenbach
  • Krzysiek Wałęska

W meczu 20 kolejki łódzkiej klasy A wybraliśmy się do Dobronia, aby zmierzyć się z Liderem Tabeli. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy i to oni jako pierwsi w 12 minucie objęli prowadzenie. 3 minuty później nastąpiła cisza na stadionie w Dobroniu, Kapitan Dominik Brajtenbach potężnym uderzeniem z 30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy i mamy remis, kolejne minuty to ataki gospodarzy, ale dobrze ustawieni zawodnicy Mulksu powstrzymywali ataki W 30 minucie meczu Iskra wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry, a bramka do szatni w 45 minucie ustalili wynik na 3-1.

Druga połowa to kolejne ataki Iskry, które kończyły się nieskutecznym uderzeniem na bramkę, w 75 minucie prostopadle podanie wykorzystał Krzysiek Wałęska i wychodząc sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy, w tym momencie nasi zawodnicy poczuli, że mogą w tym meczu powalczyć o remis, i w 88 minucie Strzał z przewrotki „Kikiego” wybronił bramkarz Iskry... Po tej sytuacji wynik nie uległ zmianie, przegraliśmy z Liderem, ale oddaliśmy dużo sił na boisku, brawo panowie za walkę!

Źródło: Mulks Łask