Paulina Sobolewska i Joanna Rejno mistrzyniami Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej

Paulina Sobolewska i Joanna Rejno zostały mistrzyniami Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej - Łask 2018. W wielkim finale Paulina i Asia pokonały duet Natalia Gruszczyńska/Paulina Czubak 2:0. Brązowy medal zdobyły Martyna Witkowska i Karolina Rogala, które w spotkaniu o trzecie miejsce 2:0 zwyciężyły z parą Marta Raźniewska/Angelika Mierzyńska. W rankingu pań triumfowała Martyna Witkowska, przed Karoliną Rogalą i Martą Raźniewską.

Warto dodać, że w gronie 14 finałowych duetów na wysokim piątym miejscu uplasowała się jedna z najmłodszych par turnieju: Martyna Bulzacka (11 lat) i Paulina Olszacka (14 lat).

Siatkarskie lato na łaskim kąpielisku dobiegło końca! Serdecznie dziękujemy uczestniczkom i uczestnikom każdego z 14 zorganizowanych przez nas w tym roku turniejów.

Ogromne podziękowania dla gminie Łask, bez której wsparcia nie udałoby nam się zorganizować piątej edycji rozgrywek.