Mulks Łask - Pogoń II Zduńska Wola 3-0 (1-0)

Zdobywcy bramek:

• Dawid Gamoń
  • Dominik Brajtenbach
  • Marcin Kwiatek

Mulks pewnie pokonał rezerwy Pogoni w zaległym meczu 17 kolejki łódzkiej klasy A. Od początku spotkania staraliśmy się grać wysoko i efektem była bramka strzelona przez Dawida Gamonia, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kolejne minuty to dużo walki z obu stron, akcja za akcją. W ostatniej sytuacji pierwszej połowy goście nie wykorzystali stuprocentowej okazji i wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron nasz zespół zaatakował coraz groźniej bramkę rywali, dużo sytuacji, lecz bez efektu bramkowego. Wreszcie nadszedł moment w którym Dominik Brajtenbach strzałem z dystansu pokonał bramkarza Pogoni. Pod koniec spotkania w polu karnym sfaulowany został Dawid Gamoń, do rzutu karnego podszedł nie kto inny jak Marcin Kwiatek i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 3-0.

Bardzo ważne punkty dla naszego zespołu! Warto dodać, że w bramce wystąpił Robert Woźniak (zawodnik z pola), który musiał zastąpić nieobecnego Kubę Gołębiowskiego!

Wielkie brawa dla drużyny za walkę i pokazanie charakteru!

Źródło: Mulks Łask