Pierwsze miejsce APN Funinio w Sokół Cup (r. 2007)

W niedzielę w Szkole Podstawowej numer 4 w Aleksandrowie Łódzkim odbył się halowy turniej piłkarski Sokół Cup. Na parkiecie hali wystąpiło 8 zespołów w kategorii u11. Swoją obecność na turnieju mocno zaznaczyli nasi podopieczni z najstarszej grupy. Aby wyłonić zwycięzcę, organizatorzy postanowili, że mecze będą toczone w systemie każdy z każdym. Emocji nie brakowało. Po sześciu kolejkach, nadal nie było wiadomo, która drużyna stanie na najwyższym podium tego turnieju. Dobra i konsekwentna praca, wykonywana podczas każdego meczu przez naszych piłkarzy zaowocowała. Wywalczone 19 punktów w siedmiu spotkaniach, pozwoliło naszej drużynie uplasować się na pierwszym miejscu. Kluczowa była liczba zdobytych i straconych bramek, których kolejno mieliśmy 20 i 4. Statystyka ta pozwoliła przeskoczyć gospodarzy turnieju w końcowej klasyfikacji, którzy również zdobyli 19 punktów. Ceremonia zakończenia, dostarczyła nam jeszcze większej radości. Po nagrodzeniu drużyn, przyszedł czas na nagrody indywidualne. Najpierw wyłoniono najlepszego zawodnika drużyny, którym okazał się być Paweł Follman, następnie tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju zdobył Mikołaj Kwieciński. Chłopcy bez cienia wątpliwości zasłużyli na przyznane im wyróżnienia, niesamowite zaangażowanie na treningach przełożyło się na postawę podczas turnieju.