Pierwsze sukcesy łaskiego Kickboxingu

Mistrzostwa Polski Południowej odbyły się w Bielsku-Białej 24 marca 2012. W zawodach uczestniczyło 240 zawodników z 29 klubów. Były to eliminacje do Mistrzostw Polski w formule Light-Contact.

Łaski Klub Sztuk Walki reprezentowało czworo zawodników. Dwoje seniorów: Karolina Kubiak i Dawid Kołodziejski, junior Konrad Piąstka oraz kadetka Jarosława Wawrzyniak. Dla całej czwórki był to debiut na zawodach takiej rangi w Kickboxingu. Chcąc zachęcić młodszych kolegów do startów w zawodach kickboxingu wystartowali wieloletni zawodnicy karate Karolina Kubiak i Dawid Kołodziejski, dając im dobry przykład. Karolina została wicemistrzynią Polski Południowej, a Dawid brązowym medalistom, co świadczy o ich wszechstronnym wyszkoleniu. Natomiast nasza młodzież zmotywowana do walki w efektowny sposób wygrała swoje walki. W kategorii Kadet Starszy Mistrzynią została Jarosława Wawrzyniak, a w kategorii Junior Mistrzem został Konrad Piąstka. Są to pierwsze tytuły dla łaskiego kickboxingu. Bardzo cieszy postawa i osiągnięcia zawodników pomimo krótkiego okresu prowadzenia sekcji kickboxingu w naszym klubie tj. od 2010 roku. Trener Stanisław Kołodziejski jest bardzo zadowolony z sukcesów swoich podopiecznych i ma nadzieję, że łaski kickboxing osiągnie taki poziom jak prowadzeni zawodnicy karate. Szkoleniowiec Łaskiego Klubu Sztuk Walki Stanisław Kołodziejski zadowolony jest ze współpracy z trenerem Janem Kłosem, który pomaga mu w przygotowaniu zawodników.