Turniej minisiatkówki

9 listopada odbył się wewnętrzny turniej minisiatkówki w kategorii dwójek, w którym wzięło udział 8 zespołów. Najlepsze duety podczas sobotniego meczu seniorek z Zorzą Wodzisław Śląski zostały nagrodzone medalami, dyplomami i słodkimi niespodziankami. I miejsce zajęły Ania Martynowska i Julka Majda, miejsce II dla Michasi Miksy i Martynki Michalak, na najniższym stopniu podium uplasowali się Kacper Niełaczny i Paweł Mastalerz.

Tymczasem już od stycznia rusza wojewódzka liga minisiatkówki w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dla dziewcząt i chłopców z roczników 2004-2006 i młodszych. Wszystkie dzieci chętne do wzięcia udziału w tych rozgrywkach zapraszamy na treningi do hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Berlinga. Zajęcia, które prowadzi Maja Lipowska odbywają się we wtorki i środy o godz. 17:00.

Źródło: Łaskovia