Wielki finał Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej 2016

Przez ponad 9 godzin, momentami w strugach ulewnego deszczu 16 damskich duetów walczyło dziś w ostatnim w tym roku turnieju siatkówki plażowej na łaskim kąpielisku.

Ostatecznie mistrzyniami Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej 2016 zostały Karolina Makaruk i Karolina Rogala, które w meczu finałowym okazały się lepsze od pary Patrycja Włódarczyk / Magda Stasiak.

Brązowe medale zdobyły Agnieszka Krawczyk i Alicja Markiewicz, po wygranej nad duetem Agnieszka Gonerska / Aleksandra Pizon.

Wyłoniliśmy również najlepsze siatkarki rankingu, a zdecydowaną zwyciężczynią klasyfikacji zawodniczek została Agnieszka Krawczyk.

Złote medale zdobyli Adam Ojrzyński i Bartek Kujawiak, którzy w meczu finałowym pokonali łaski duet Łukasz Szremski / Mateusz Bartoszewicz.

Trzecie miejsce (po raz trzeci w tym roku) zajęli Jakub Chojecki i Robert Buczkowski, którzy zwyciężyli w meczu o brąz parę Michał Cieślak / Bartosz Świeszczakowski.

Nagrodziliśmy również najlepszych zawodników rankingu, w którym zwyciężyli Jakub Chojecki i Robert Buczkowski.