Wodnik Łask na Letnich Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego 2021
Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy naszego Klubu na Mistrzostwach Województwa, które odbywały się na 50-cio metrowej, 10-cio torowej pływalni olimpijskiej w Zatoce Sportu w Łodzi.
Nikola Błażejewska
- 50 m klasycznym 0:33,75 -1. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 100 m klasycznym 1:14,46 -1. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 200 m klasycznym 2:47,34 -1. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 200 m zmiennym 2:31,76 -1. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 50 m motylkowym 0:31,18 – 4. miejsce w kategorii 17-24 lat, 2. miejsce w roczniku
Bartosz Grzegorzewski
- 50 m klasyczny 0:31,13 - 2. miejsce w kategorii 17-24 lat, 1. miejsce w roczniku
- 100 m klasyczny 1:10,55 - 3. miejsce w kategorii 17-24 lat, 2. miejsce w roczniku
- 100 m dowolny 0:56,26 - 9. miejsce w kategorii 17-24 lat, 5. miejsce w roczniku
Magdalena Kowal
- 50 m klasycznym 0:37,70 - 2. miejsce w kategorii 15-16 lat, 1. miejsce w roczniku
- 100 m klasycznym 1:23.42 - 3. miejsce w kategorii 15-16 lat, 2. miejsce w roczniku
- 200 m klasycznym 2:59.05 - 3. miejsce w kategorii 15-16 lat, 2. miejsce w roczniku
Wiktoria Dębkowska
- 200 m zmiennym 2:35,49 - 2. miejsce w kategorii 17-24 lat, 1. miejsce w roczniku
- 200 m motylkowym 2:32,95 - 3. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 100 m motylkowym 1:08,46 - 4. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 50 m motylkowym 0:31,21 - 5. miejsce w kategorii 17-24 lat, 3. miejsce w roczniku
Antoni Ulas
- 50 m motylkowym 0:30,20 - 3. miejsce w kategorii 13-14 lat
- 100 m grzbietowym 1:12,21 - 3. miejsce w kategorii 13-14 lat
- 100 m dowolnym 1:00,41 - 4. miejsce kategorii 13-14 lat, 3. miejsce w roczniku
- 50 m grzbietowym 0:32,52 - 5. miejsce w kategorii 13-14 lat, 3. miejsce w roczniku
- 50 m dowolnym 0:28,81 - 5. miejsce w kategorii 13-14 lat, 4. miejsce w roczniku
Zuzanna Sysio
- 100 m grzbietowym 1:16,06 - 3. miejsce w kategorii 17-24 lat, 2. miejsce w roczniku
- 200 m dowolnym 2:29,00 - 3. miejsce w kategorii 17-24 lat
- 50 m grzbietowym 0:34,90 - 6. miejsce w kategorii 17-24 lat, 4. miejsce w roczniku
- 50 m dowolnym 0:30,51 - 6 miejsce w kategorii 17-24 lat, 5. miejsce w roczniku
- 100 m dowolnym 1:05,69 - 7. miejsce w kategorii 17-24 lat, 6. miejsce w roczniku
Jakub Lewandowski
- 50 m klasycznym 0:34,75 - 5. miejsce w kategorii 17-24 lat, 3. miejsce w roczniku
- 50 m grzbietowym 0:32,56 - 6. miejsce w kategorii 17-24 lat, 2. miejsce w roczniku
Wiktor Gawlik
- 100 m grzbietowym 1:19,60 - 6. miejsce w kategorii 13-14 lat, 2. miejsce w roczniku
- 100 m dowolnym 1:04,23 - 8. miejsce w kategorii 13-14 lat, 3. miejsce w roczniku
- 100 m klasycznym 1:26,77 - 9. miejsce w kategorii 13-14 lat, 3. miejsce w roczniku
- 50 m klasycznym 0:37,82 - 10. miejsce w kategorii 13-14 lat, 3. miejsce w roczniku
Justyna Wasielewska
- 200 m klasycznym 3:28,52 - 6. miejsce w kategorii 13-14 lat, 2. miejsce w roczniku
Jakub Makówka
- 200 m klasycznym 3:41,50 - 7. miejsce w kategorii 15-16 lat, 4. miejsce w roczniku
Jan Romański
- 50 m klasycznym 0:37,28 - 8. miejsce w kategorii 13-14 lat, 7. miejsce w roczniku
- 200 m klasycznym 3:07,17 - 9. miejsce w kategorii 13-14 lat, 6. miejsce w roczniku
- 100 m dowolnym 1:05,31 - 10. miejsce w kategorii 13-14 lat, 6. miejsce w roczniku
- 50 m motylkowym 0:31,98 - 10. miejsce w kategorii 13-14 lat, 6. miejsce w roczniku
Natalia Nawrocka
- 50 m grzbietowym 0:39,96 - 9. miejsce w kategorii 13-14 lat, 6. miejsce w roczniku
- 100 m grzbietowym 1:26,81 - 10. miejsce w kategorii 13-14 lat, 5. miejsce w roczniku
Zuzanna Drewicz
- 100 m klasycznym 1:57,00 - 6. miejsce w kategorii 12 lat
- 50 m klasycznym 0:54,21 - 8. miejsce w kategorii 12 lat
Igor Olejnik
- 200 m klasycznym 4:06,34 - 6. miejsce w kategorii 12 lat
- 100 m klasycznym 1:57,73 - 9. miejsce w kategorii 12 lat
- 50 m klasycznym 0:51,71 - 10. miejsce w kategorii 12 lat
Dorota Szubert
- 100 m grzbietowym 1:34,33 - 9. miejsce w kategorii 12 lat
Oliwier Piotrowski
- 50 m grzbietowym 0:57,34 - 9. miejsce w kategorii 12 lat
Mikołaj Berbelski
- 100 m grzbietowym 1:43,89 - 9. miejsce w kategorii 12 lat
Dziękujemy Trenerom Karolowi Koperskiemu, Mariuszowi Nawrockiemu i Martynie Borkowskiej za przygotowanie zawodników do startów oraz opiekę podczas zawodów.
Gratulujemy!
Źródło Wodnik Łask: