Złoty medal podczas Koło Siatka Festiwal!

W sobotę, 21 września w Kole rozegrany został ogólnopolski turniej minisiatkówki Koło Siatka Festiwal. W kategoriach: czwórek (rocznik 2007) i dwójek (rocznik 2009 i młodsze) wzięły udział 3 zespoły reprezentujące Łaskovię.

Bezkonkurencyjny wśród 13 ekip startujących w kategorii czwórek okazał się nasz pierwszy zespół w składzie: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała i Lena Michalska, który pewnie zwyciężył we wszystkich rozegranych spotkaniach, pokonując m.in. zespoły z: Jarocina, Koła, Aleksandrowa Kujawskiego czy Środy Wielkopolskiej.

Dodatkowo nasze dziewczęta otrzymały wyróżnienia indywidualne: nagroda najlepszej zawodniczki turnieju powędrowała do Hani Puchały, a najlepszą zagrywającą została Karolina Kulczyńska.

Na piątym miejscu zmagania w czwórkach zakończyła Łaskovia II: Maja Felczerek, Amelka Piotrowicz, Kiara Palinceusz i Zuzia Młynarczyk. Nasz drugi zespół wygrał 4 z 7 meczów.

4 zwycięstwa w 9 spotkaniach odniosła nasza dwójeczka: Zuzia Kowalewska i Ola Kita, co pozwoliło na zajęcie 14. miejsca w gronie 17. zespołów.

Wielkie brawa dla wszystkich dziewcząt!

Serdecznie dziękujemy także Panom: Dariuszowi Felczerkowi, Maciejowi Puchale i Zbigniewowi Nowickiemu za pomoc w transporcie na dzisiejsze zawody.

Źródło: Łaskovia