Złoty Puchar dla APN FUNINIO Kolumna

W niedzielę 3 lutego 2019 r. w Łasku został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej 2007

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: APN Funinio  Kolumna,  Mulks I Łask,  Mulks II Łask, ŁKS Victoria Szadek, Metalowiec Łódź, PSV II Łódź, KS Grocholice Bełchatów,  PSV I Łódź.

System rozgrywek „każdy z każdym” czas gry po 12 minut.

Wspaniała gra, niezwykle zmobilizowani i zdeterminowani zawodnicy wszystkich drużyn.

Widać było że każda z nich dzielnie walczyła do końca nie mając najmniejszego zamiaru się poddać.

Jednak na oczach wszystkich kibiców wyłonił się  zwycięzca, rewelacyjny i jedyny zespół APN FUNINIO KOLUMNA. Ogromna determinacja, przepiękne i odważne akcje w ataku spowodowały, iż zespół ustrzelił „oczko”,  21 punktów ze wszystkimi wygranymi meczami.

Najważniejszym indywidualnym wyróżnieniem na Turnieju  Króla Strzelców zdobył Mikołaj Kwieciński z 14 bramkami na koncie z APN Funinio Kolumna.

Bramkarzem Turnieju  kolejnym indywidualnym wyróżnieniem  został Marcin Żyła z APN Funinio Kolumna.

Krzysztof Miszczak Trener APN Funinio nie krył radości i dumy  ze swoich zawodników, oczywiście gratulując tym bardziej iż jest to już kolejny turniej na którym drużyna zdobywa tak wysoką pozycje, jednocześnie zdobywając indywidualne wyróżnienia.

• Dominik Jurowski

Zaszczytnie II miejsce i srebrny puchar zdobyła drużyna PSV II Łódź zdobywając 18 punktów. Kolejny puchar brązowy za zajęcie wspaniałego III miejsca trafił dla MULKS II Łask zdobywając 13 punktów

Ogromne gratulacje dla wszystkich zespołów za wspaniałą grę. Podziękowania dla MULKS Łask za zorganizowanie  Halowego Turnieju Piłki nożnej gdzie głównym celem  była popularyzacja piłki nożnej oraz zasad fair play i rywalizacji sportowej wśród dzieci