Znamy wyniki VII rundy spotkań MALS

Jak w każdy piątek, gorące doniesienia płyną z MALS-owych boisk, a działo się oj działo!

Sporo punktów stracili ubiegłoroczni mistrzowie, Gryf, którzy po tie-breaku pokonali Carland, a w meczu na szczycie przegrali w dwóch setach z Kombajnem. Zaliczka łaskowian była jednak spora i wciąż prowadzą oni w ligowej tabeli.

Trzy cenne oczka w starciu z mistrzami wcale nie przybliżyły kombajnistów do finału, gdyż w drugim meczu doznali porażki po tie-breaku z Niezdecydowanymi, którzy co prawda tracą do Kombajnu 4 oczka, ale mają jeden mecz mniej.

W grupie srebrnej również niespodzianka, pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach wygrali Łask-awcy, którzy pokonali 2:0 Bydlaków.

Wyniki VII rundy spotkań:

Grupa złota:
Kombajn – Niezdecydowani 1:2 (25:15, 14:25, 10:15)
Gryf – Carland Team 2:1 (23:25, 25:21, 15:12)
Gryf – Kombajn 0:2 (16:25, 22:25)
Carland Team – Księżyc.pl 2:0 (25:21, 25:21)

Grupa srebrna:
Łask-awcy – Bydlaki 2:0 (25:19, 26:24)
Krzesłem o Ścianę – Byle przez Siatę 2:0 (25:18, 29:27)

Siedem ligowych piątków z rzędu za nami, pora więc na chwilę wytchnienia! Za tydzień w rozgrywkach nastąpi przerwa ze względu na Święta Wielkanocne wszystkim uczestnikom i kibicom już teraz życzymy Wesołego Alleluja!